o-firmie-01

 

O firmie

Firma NGLMachining powstała, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, oczekującego usług mobilnej obróbki, z tolerancją nieodbiegającą od wymiarów otrzymywanych przy wykorzystywaniu maszyn stacjonarnych. Analizując potrzeby rynku, zaproponowaliśmy rozwiązania najlepiej do nich dostosowane. Nasze wysiłki skoncentrowaliśmy przede wszystkim na innowacyjności stosowanych rozwiązań, terminowości oraz precyzji wykonawczej. Naszym celem jest świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu reżimu tolerancji wykonawczej. Realizacja tych celów ma bezpośredni wpływ na dynamizm rozwoju naszej firmy.

Doświadczona kadra, profesjonalizm oraz precyzja działania bezpośrednio przełożyły się na sukces naszego przedsiębiorstwa, mierzony w ilości zadowolonych klientów oraz ilości realizowanych zleceń. Obecnie z naszych usług korzystają firmy z sektora stoczniowego, hutniczego, energetycznego, chemicznego oraz górniczego, dla których mobilność oraz szybkość działania naszego serwisu każdorazowo oznacza oszczędzają czasu oraz pieniędzy. Z naszymi usługami docieramy nie tylko do firm polskich ale również znajdujących się poza jej granicami. Jesteśmy wszędzie tam gdzie obróbka jest trudną i wymaga niestandardowych rozwiązań.

Dążąc do rozwoju i udoskonalenia naszych usług, rozbudowujemy posiadany park maszynowy, oraz podnosimy kwalifikacje naszego personelu. Poszerzając ofertę, zaspakajamy stale rosnące i zmieniające się potrzeby naszych Klientów.


NASI PARTNERZY:

wwtechnik