o-naso-naso-nas

O NAS

Sprawdź co mamy do zaoferowania

Kim jesteśmy?

Firma NGLMachining została stworzona przez zespół specjalistów wywodzących się z różnych środowisk, o różnych umiejętnościach oraz doświadczeniu. Połączyła nas pasja do innowacji oraz chęć rozwiązywania problemów, z którymi na co dzień spotykają się nasi klienci. Wyjątkowość branży w której działamy polega na braku powtarzalności projektów jakie realizujemy. Praktycznie każde zlecenie jest inne, wymagające innego pomysłu, zastosowania innej technologii, wykorzystania innych narzędzi.

Nasza firma powstałą w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, oczekującego usług mobilnej obróbki, z tolerancją nieodbiegającą od wymiarów otrzymywanych przy wykorzystywaniu maszyn stacjonarnych. Analizując potrzeby rynku, zaproponowaliśmy rozwiązania najlepiej do nich dostosowane. Nasze wysiłki skoncentrowaliśmy przede wszystkim na innowacyjności stosowanych rozwiązań, terminowości oraz precyzji wykonawczej. Za cel postawiliśmy sobie świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu reżimu tolerancji wykonawczej. Nie musimy być najwięksi…ale najlepsi już tak.

Dlaczego my?

  • Natychmiastowe działanie

    Większość prac wykonujemy w trybie serwisowym, wymagającym od nas szybkiej mobilizacji oraz działania. Świadomość konsekwencji towarzyszących nieplanowanym przestojom jak i konsekwencji wynikających z niedotrzymania umówionego terminu wykonania usługi, wpływa  na efektywność realizowanych przez nas projektów.

  • Innowacyjne rozwiązania

    Realizacja obróbki w technologii mobilnej  wymusza na nas potrzebę stałej rozbudowy oraz modyfikacji posiadanego parku maszynowego. Większość z wykonywanych przez nas projektów to projekty nietypowe, wymagające zastosowania innowacyjnych, wcześniej niestosowanych rozwiązań.

  • Jakość i precyzja wykonania

    Wysoka jakość oraz precyzja świadczonych przez nas usług jest wynikiem połączenia możliwości technologicznych maszyn z których na co dzień korzystamy  (marek CLIMAX, Chris-Marine, Sunnen, FARO, Easy Laser), z umiejętnościami oraz doświadczeniem operatorów jak i zespołów pomiarowych.

Doświadczona kadra

Doświadczona kadra, profesjonalizm oraz precyzja działania bezpośrednio przełożyły się na sukces naszego przedsiębiorstwa, mierzony w ilości zadowolonych klientów oraz ilości realizowanych zleceń. Obecnie z naszych usług korzystają firmy z sektora stoczniowego, hutniczego, energetycznego, chemicznego oraz górniczego, dla których mobilność oraz szybkość działania naszego serwisu każdorazowo oznacza oszczędzają czasu oraz pieniędzy. Z naszymi usługami docieramy nie tylko do firm polskich ale również znajdujących się poza jej granicami.

Jesteśmy wszędzie tam gdzie obróbka jest trudną i wymaga niestandardowych rozwiązań. Dążąc do rozwoju i udoskonalenia naszych usług, rozbudowujemy posiadany park maszynowy, oraz podnosimy kwalifikacje naszego personelu. Poszerzając ofertę, zaspakajamy stale rosnące i zmieniające się potrzeby naszych Klientów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Nasi partnerzy